Valenta Flip Classic Luxe pro iPhone 6/6S Plus černý

Unikátní produkt Valenta Flip Classic Luxe pro iPhone 6/6S Plus černý můžete sehnat zrovna téměř zdarma. Akční cena již od 799 Kč
Cena: 799 Kč

Nadčasově elegantní Valenta Flip Classic maximálně zachovává štíhlou siluetu telefonu, a přesto dokáže přirozeně skloubit luxusní pouzdro s pohotovou peněženkou. Po sklopení přední chlopně vás totiž na její vnitřní straně překvapí hned dva dostatečně široké sloty na kreditní karty a dokonce o něco prostornější kapsa na hotovost. Pouzdro je proti nechtěnému otevření chráněno velmi silnou magnetickou přezkou a telefon drží na místě průhledné plastové pouzdro, které nestíní originální design vašeho zařízení a zároveň ponechává volný přístup ke všem tlačítkům a portům. Pouzdro je vyrobeno ručně z kvalitní pravé kůže, jejíž jednotlivé vrstvy jsou k sobě precizně sešity po celém obvodu.

Až obsedantní důraz na kvalitu a komfort odrážejí i takové detaily jako sametová podšívka, šetrná k displeji telefonu, a obšití kapes na karty proti roztržení.

Vlastnosti:
Štíhlé pouzdro na telefon a peněženka v jednom
Nadčasově elegantní design
Poctivé ruční zpracování s důrazem na poslední detail
Precizní obšití obvodů pouzdra i vstupů kapes proti roztržení
Dva sloty na kreditní karty
Kapsa na bankovky apod.
Pevné vnitřní pouzdro z průhledného plastu
Snadný přístup k portům a ovládacím tlačítkům telefonu
Silná magnetická přezka chránící proti nechtěnému otevření
Sametová podšívka šetrná k telefonu i jeho displeji
Výřez pro optiku a blesk telefonu
Vyrobeno z vysoce kvalitní pravé kůže

Láska k pravé kůži a jejím možnostem a téměř obsesivně důkladný výběr materiálu. Důraz na precizní ruční zpracování a dokonalost nejposlednějšího stehu. A ani náznak kompromisu, pokud jde o funkčnost, spolehlivost a bezpečí mobilních zařízení. Vše s jediným cílem: splnit a překonat očekávání zákazníků, kteří vložili důvěru do nadčasových výrobků holandské značky Valenta, které se vyrábějí výhradně v Evropě.

Další produkty z kategorie Pouzdra na mobilní telefony


Top