Valenta Booklet Classic Style pro iPhone 7/8 Plus černý

Velmi žádaný produkt Valenta Booklet Classic Style pro iPhone 7/8 Plus černý najdete zde teď právě opravdu výhodně. Ceny již od 649 Kč
Cena: 649 Kč

Valenta Booklet Classic Style oživuje klasický střih nezaměnitelným šarmem výběrové pravé kůže a poctivé ruční práce typické pro tuto značku. Toto velice lehké a kompaktní pouzdro spolehlivě ochrání váš iPhone 7/8 Plus před prachem a poškrábáním, a to i díky sametové podšívce, která ukrývá šikovný slot pro kreditní kartu. Nenápadný plastový rámeček s výřezy pro tlačítka a reproduktory pevně uchytí telefon v pouzdře, aniž by degradoval originální design zařízení. Pouzdro je opatřeno výřezem pro čočky a blesk fotopaparátu a lze jej jednoduše proměnit v polohovatelný stojánek, ideální například pro sledování videí. Jednotlivé vrstvy kůže jsou po obvodu spojeny nebývale precizním ručním obšitím.

Vlastnosti:
Klasický střih v kompaktních rozměrech
Nízká hmotnost
Nadčasově elegantní design
Poctivé ruční zpracování s důrazem na poslední detail
Precizní obšití obvodů pouzdra
Slot na kreditní kartu
Funkce stojánku pro sledování videí apod.
Pevné vnitřní pouzdro z průhledného plastu
Snadný přístup a ovládacím tlačítkům telefonu
Sametová podšívka šetrná k telefonu i jeho displeji slouží zároveň jako ochrana proti prachu
Praktický výřez pro reproduktor telefonu pro telefonování se zavřeným pouzdrem
Výřez pro čočky a blesk fotoaparátu
Vyrobeno z vysoce kvalitní pravé kůže

Láska k pravé kůži a jejím možnostem a téměř obsedantně důkladný výběr materiálu. Důraz na precizní ruční zpracování a dokonalost nejposlednějšího stehu. A ani náznak kompromisu, pokud jde o funkčnost, spolehlivost a bezpečí mobilních zařízení. Vše s jediným cílem: splnit a překonat očekávání zákazníků, kteří vložili důvěru do nadčasových výrobků holandské značky Valenta, které se vyrábějí výhradně v Evropě.

Další produkty z kategorie Pouzdra na mobilní telefony


Top