Tech21 Luxe Samsung Galaxy S9 – černá

Diskontní kus Tech21 Luxe Samsung Galaxy S9 - černá snadno můžete pořídit zde nyní za výhodnou cenu. Ceny od 1349 Kč
Cena: 1349 Kč

Ochranné pouzdro Tech21 Luxe poskytne vašemu Samsungu Galaxy S9 nejen kompletní a všestrannou ochranu, ale zároveň velmi dobře vypadá. Prvotřídní a snadno čistitelná veganská kůže bude na vašem telefonu vypadat opravdu stylově. Od ostatních krytů se model Luxe liší jedním významným detailem. Namísto toho, aby sílu nárazu pouze utlumil, ji pohltí. Následně ji rozprostře uvnitř a odrazí ven. A to vše díky jedinečnému nárazuvzdornému materiálu FlexShock™. Pouzdro se skládá ze tří vrstev vyspělého materiálu, který ochrání telefon při každém pádu až ze 3 m. Toto tvrzení nevychází z žádných domněnek, ale zakládá se na výsledcích testů a jasných datech. Tech21 využil nové materiály a nejmodernější technologie, aby vytvořil perfektní pouzdro na míru pro vaše zařízení. Výhodou je také zvýšená odolnost vůči UV zežloutnutí. Díky nim zůstane kryt mnohem déle pěkný – jako na začátku.

Vědecky ověřeno
Tech21 bere odolnost proti pádům smrtelně vážně. Pro své testování využívá jeden z nejpřesnějších laboratorních přístrojů na světě, kdy ke každému jednotlivému pokusnému pádu vzniká soubor dat obsahující 90 000 číselných údajů, které jsou zpracovávány výpočtem zahrnující 1,5 milionu kalkulací. Výsledkem je vědecky ověřená ochrana, které můžete důvěřovat. Kryt bez problémů přežije pád za pádem.

Původní design telefonu
Luxe vám dokonale padne do ruky a díky protiskluzové úpravě jen tak nevypadne. Je navržen přímo pro Sumsung Galaxy S9 tak, abyste se pohodlně dostali ke všem portům a tlačítkům ovládání. Samozřejmostí je zachování bezdrátového nabíjení.

Kryt snadno nasadíte a případně vyměníte díky flexibilnímu materiálu FlexShock™ po stranách. To se může hodit i tehdy, když potřebujete telefon lehce očistit. Luxe je navržen tak, aby při instalaci v žádném případě nedošlo k poškození vašeho zařízení.

Vlastnosti:
Ochranné pouzdro pro Samsung Galaxy S9
Zadní povrch z prvotřídní veganské kůže
Třívrstvý materiál FlexShock™ chrání před pádem až ze tří metrů
Pohlcuje nárazy a odr

Další produkty z kategorie Pouzdra na mobilní telefony


Top