Tech21 Evo Wallet pro iPhone X – černá

Tento výjimečný výrobek Tech21 Evo Wallet pro iPhone X - černá jednoduše naleznete na našich stránkách skutečně výhodně! Nyní lze objednat jen za 1349 Kč
Cena: 1349 Kč

Speciální pouzdro Tech21 Evo Wallet poskytne vašemu iPhonu X nejen kompletní a všestrannou ochranu, ale splní i funkci peněženky. Díky dvěma rafinovaně skrytým slotům, budou vaše karty v bezpečí a snadno přístupné. Od ostatních krytů se model Evo Wallet liší jedním významným detailem. Namísto toho, aby sílu nárazu pouze utlumil, ji pohltí. Následně ji rozprostře uvnitř a odrazí ven. A to vše díky jedinečnému nárazuvzdornému materiálu FlexShock™. Pouzdro se skládá ze tří vrstev vyspělého materiálu, který ochrání iPhone při každém pádu až ze 3 m. Toto tvrzení nevychází z žádných domněnek, ale zakládá se na výsledcích testů a jasných datech. Tech21 využil nové materiály a nejmodernější technologie, aby vytvořil perfektní pouzdro na míru pro vaše zařízení. Předností krytu je povrchová úprava inspirována krásou minerálů s kontrastními texturami, které jsou odolné proti poškrábání. Výhodou je také zvýšená odolnost vůči UV zežloutnutí. Díky nim zůstane kryt mnohem déle pěkný – jako na začátku.

Vědecky ověřeno
Tech21 bere odolnost proti pádům smrtelně vážně. Pro své testování využívá jeden z nejpřesnějších laboratorních přístrojů na světě, kdy ke každému jednotlivému pokusnému pádu vzniká soubor dat obsahující 90 000 číselných údajů, které jsou zpracovávány výpočtem zahrnující 1,5 milionu kalkulací. Výsledkem je vědecky ověřená ochrana, které můžete důvěřovat. Kryt bez problémů přežije pád za pádem.

Původní design telefonu
Evo Wallet vám dokonale padne do ruky a díky protiskluzové úpravě jen tak nevypadne. Je navržen přímo pro iPhone X tak, abyste se pohodlně dostali ke všem portům a tlačítkům ovládání. Samozřejmostí je zachování bezdrátového nabíjení. Zároveň nemusíte s sebou tahat peněženku a nejnutnější karty si uložit přímo do pouzdra.

Kryt snadno nasadíte a případně vyměníte díky flexibilnímu materiálu FlexShock™ po stranách. To se může hodit i tehdy, když potřebujete telefon lehce očistit. Evo Wallet je navržen tak, aby při instalaci v žádném případě nedošlo k poškození vašeho za

Další produkty z kategorie Pouzdra na mobilní telefony


Top