Popron.cz Catch Up – Nástavec na vysavač – zachytávač malých dílů

Kvalitní produkt Popron.cz Catch Up - Nástavec na vysavač - zachytávač malých dílů jednoduše pořídíte zde teď skutečně levně! Akční ceny od 59 Kč
Cena: 59 Kč

Catch Up zachytí malé díly dříve, než zmizí v prachovém sáčku!

Při úklidu drobné části, jako jsou náušnice, drobné peníze nebo kousky puzzle, rychle zmizí a v sáčku vysavače už je nikdy neuvidíte. Často nezbývá než sáhnout po nůžkách, rozstřihnout sáček na prach a prohledat ho – špinavá a nehygienická záležitost!

Tuto zkušenost musel učinit i Tobias Gerbracht z Wuppertalu, vynálezce systému Catch Up, když jeho babička opět vysála jednu ze svých náušnic. Jeho řešení: Catch Up, důmyslný filtr malých dílů vysavače!

Zachytí malé části dříve, než se dostanou do prachového sáčku. Pomocí integrované klapky odstraňuje zařízení Catch Up malé díly z proudu vzduchu a dopravuje je přímo do integrované sběrné nádoby. Funkci filtru lze pohodlně zapínat a vypínat pomocí páčky, takže je možné kdykoli normálně vysávat, aniž by bylo nutné nejprve vyjmout sběrný koš Catch Up. Mimochodem: Catch Up je také chytrý pomocník při úklidu. Pokud jsou například všechny dílky skládačky opět rozházené, můžete je vysát pomocí nástroje Catch Up.

Další produkty z kategorie Vysavače


Top