Mediashop VibroLegs Přístroj pro masáž nohou

Unikátní výrobek Mediashop VibroLegs Přístroj pro masáž nohou naleznete na našich stránkách teď opravdu levně. Nabídka již od 2699 Kč
Cena: 2699 Kč

Klidně se opřete a vychutnejte si blahodárnou masáž s přístrojem VibroLegs. Vývojáři přístroje VibroShaper přinášejí na trh masážní zázrak pro Vaše nohy! VibroLegs s revolučním systémem masáže nohou napomáhá při regeneraci, uvolnění a posílení Vašich unavených nohou.

Patentovaná technologie kmitání je to nejlepší řešení pro oživení Vašich nohou

Tréninkový a masážní přístroj VibroLegs je vhodný pro každou generaci. Nabízí jedinečnou kombinaci oscilace a akupresury pro odpočinek a oživení Vašich unavených nohou. VibroLegs je vybaven rotujícími masážními válci a může dokonce pomoci uvolnit napjatost.

Jedinečná kombinace oscilace a akupresury pro odpočinek a oživení nohou

Díky oscilaci jsou svaly Vašich nohou příjemně stimulovány. Rotující masážními válečky se postarají o blahodárný odpočinek. Regenerují, uvolňují a posilují Vaše unavené nohy.

4 programy a jednoduchá manipulace a uskladnění

Pomocí dálkového ovládání, které je součástí balení, můžete zažít uvolnění a odpočinek jediným stisknutím knoflíku – spusťte jednoduše dva automatické, nebo dva manuálně nastavitelné programy a prostě vychutnávejte příjemnou masáž! Dálkové ovládání Vám zaručí zcela jednoduchou manipulaci s přístrojem.
Silikonové podrážky přístroje VibroLegs jsou odnímatelné a tudíž je můžete hygienicky a jednoduše vyčístit. Mimo jiné má VibroLegs ideální rozměry a můžete jej lehce uskladnit.

Další produkty z kategorie Masážní přístroje


Top