LabC LAB.C Slim Soft Case pro iPhone 7/8 Plus – čirý

Kvalitní a oblíbený výrobek LabC LAB.C Slim Soft Case pro iPhone 7/8 Plus - čirý seženete zde nyní téměř zdarma. Teď v akci 399 Kč
Cena: 399 Kč

Minimalistický ochranný kryt Lab.C Slim Soft Case pro iPhone 7/8 Plus byl vyroben tak, aby podtrhl originální design i barevné odstíny telefonu a zároveň jej ochránil proti běžným otřesům i poškrábání. Je vyroben z termoplastického polyuretanu, kombinujícího flexibilitu s vysokou odolností, a díky tloušťce pouhých 0,8 mm a křišťálové průzračnosti není na telefonu téměř patrný. Na telefon však dosedne perfektně a nabídne mnohem jistější úchop bez prokluzování. Aby nedocházelo k přilepení krytu na iPhone, je vnitřek opatřen speciálním vzorem z mikroskopických teček. Pro přepínač hlasitosti je připraven přesný výřez, stejně jako pro reproduktory, napájení a optiku. Příjemným detailem jsou i krycí tlačítka hlasitosti a zapnutí.

Vlastnosti:
Velice tenký ochranný obal pro iPhone 7/8 Plus
Zachovává minimalistickou siluetu telefonu
Materiál: termoplastický polyuretan
Flexibilní a odolný
Ochrana před poškrábáním i běžnými otřesy
Krystalická čistota nechá vyniknout barevné odstíny iPhonu
Vnitřní mikroskopický vzor zabraňující přilepení k telefonu
Výřezy pro přepínač hlasitosti, napájecí port a optiku
Krycí tlačítka se spolehlivou odezvou
Tloušťka 0,8 mm

Značka Lab.C svůj název bere opravdu vážně. Zkoumá uživatelskou zkušenost s mobilními zařízeními do nejmenšího detailu, takže ke skutečné laboratoři nemá daleko. V duchu hesla „Tvoříme váš mobilní život“ vylepšuje a doplňuje příslušenství k mobilům a tabletům. Mezi Lab.C produkty patří obaly, nabíječky, powerbanky, kabely nebo držáky, které vám umožní mobilní zařízení využívat bez zádrhelů.

Další produkty z kategorie Pouzdra na mobilní telefony


Top