HITCASE Shield pro iPhone 6/6s – stříbrný

Zlevněný výrobek HITCASE Shield pro iPhone 6/6s - stříbrný snadno získáte zde nyní opravdu levně! Ceny od 2799 Kč
Cena: 2799 Kč

Hitcase Shield, nejtenčí voděodolný kryt pro iPhone 6 a 6S na světě a bez nadsázky také nejelegantnější, pochází z dílny specialistů na odolné kryty pro natáčení extrémních sportů. Shield v pohodě ustojí pád z výšky až 2 m a zatímco bude polykat prach a odolávat průtrži mračen, iPhone bude uvnitř chráněn jako v brnění. Fólie s antireflexní vrstvou na displeji reaguje citlivě na každý dotyk a je kompatibilní s funkcí Touch ID. Veškeré porty a senzory jsou zcela chráněny, přitom zůstávají stále funkční.

Vyjmenované vlastnosti jsou téměř neuvěřitelné s ohledem na vizuální lehkost Shieldu, zdůrazněnou rámečkem z hliníku v barevných variantách iPhone. Čistotu designu podtrhují kulatá krycí tlačítka.

Hitcase Shield rozhodně nezapře svůj původ. Na svědomí jej má americká společnost Hitcase, legendární výrobce vysoce odolných krytů, určených především k natáčení extrémních dobrodružství ve vodě, na sněhu i ve vzduchu, a řady příslušenství, ať už se jedná o objektivy nebo úchyt na motorku.

Ani v nejmenším tedy nemusíte pochybovat o spolehlivosti krytu Shield. Odolá pádu z výšky až 2 metrů a nejen proto splňuje náročný armádní standard MIL-SPEC 810G. Když bude potřeba, můžete se s ním ponořit do hloubky až 2 metrů, a Shield nepropustí ani kapičku. Horší než voda dokáže někdy být prach nebo jemný písek z pláže. Ale ani ty nemají proti Shieldu šanci.

A přesto nedržíte v ruce žádnou cihlu ani bambuli. Shield je na první pohled štíhlý kryt s luxusním designem, který zazáří i v té nejvybranější společnosti. Precizně opracovaný rámeček z prvotřídního hliníku je na dotek velice příjemný, povrchová úprava brání prokluzování v ruce. V pravém horním rohu naleznete očko pro lanyard, abyste se nemuseli obávat ztráty telefonu, např. při natáčení ve vodě.

Shield je bezesporu nejštíhlejší a nejelegantnější voděodolný kryt na světě.

Styl Shieldu definuje čistota, jednoduchost a respekt k originálnímu designu Apple. Barevné varianty rámečku korespondují s odstíny iPhonu od stříbrné po

Další produkty z kategorie Pouzdra na mobilní telefony


Top