BlackRock Black Rock Camouflage Case pro iPhone X – Black

Tento akční a ve slevě produkt BlackRock Black Rock Camouflage Case pro iPhone X - Black snadno naleznete tady za výhodnou cenu. Nabídka od 549 Kč
Cena: 549 Kč

Maskáče již dávno nepatří jen do výbavy vojáků. Vzor kamufláž je neodmyslitelně spojen s módním průmyslem. Právě na to mysleli v německé značce Black Rock při vývoji nové řady tenkých obalů. Black Rock Camouflage Case pro iPhone X se může pochlubit ultratenkým designem, který přitom neklouže v ruce a chrání telefon před všudypřítomným prachem a poškrábáním. Svrchní úprava s módní kamufláží a téměř průhledného obalu dodá iPhonu neotřelý vzhled a zároveň zabrání jeho prokluzování v ruce. Navíc spolehlivě odolá nevzhledným otiskům prstů.

Displej a čočky fotoaparátu jsou proti poškrábání chráněny zvýšenými okraji obalu. Přístup k veškerým tlačítkům a portům telefonu zajišťují přesné výřezy v těle obalu.

Vlastnosti:
Ultratenký ochranný obal pro iPhone X
Materiál: polypropylen
Protiskluzová svrchní vrstva s designovým vzorem kamufláž
Vysoce odolné proti poškrábání, prachu a otiskům prstů
Výřezy pro ovládací tlačítka, porty a optiku
Zvýšené okraje obalu kolem čočky kamery a displeje

Německá značka mobilního příslušenství Black Rock vytváří přirozenou protiváhu své sesterské značce White Diamonds, která je určena náročným ženám a dívkám. Black Rock se proto zaměřuje striktně na muže, přičemž respektuje jejich specifické nároky na design a kvalitu provedení, ať už se jedná ochranné kryty na telefony, skla, nabíjecí kabely a další. Portfolio výrobků Black Rock se vyznačuje širokým výběrem barev i materiálů, především však precizním zpracováním a příznivou cenou.

Další produkty z kategorie Pouzdra na mobilní telefony


Top